نمایش فایل(129- كاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان)

مشخصات نویسندگان مقاله کاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان امیر فرجی آزاد - کارشناس طرح ملی گاوشان ، امورسد ونیروگاه - شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس چکیده مقاله: طرح های استحصال وانتقال آب نیاز به دادهای اطلاعاتی متعددی دارند که ا...
نمایش فایل(129- كاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان)|50063109|rkz1903316|
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان 129- كاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان را مشاهده می نمایید.

مشخصات نویسندگان مقاله کاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان

امیر فرجی آزاد - کارشناس طرح ملی گاوشان ، امورسد ونیروگاه - شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس


چکیده مقاله:

طرح های استحصال وانتقال آب نیاز به دادهای اطلاعاتی متعددی دارند که اساس طراحی هابرمبنای این اطلاعات برنامه ریزی میشود. لذا در طراحی ها همیشه ناشناخته های متعددی وج ود خواهد داشت که در حین اجرا این ناشناخته ها نمایان می گردند با ظاهروآشکار شدن اطلاعاتی که در زمان طراحی ها مخفی بوده اند . روش مهندسی ارزش رشد ونمو پیدا می کند دراین رابطه طرح ملی گاوشان تجربه مفیدی در نیاز به کاربرد مهندسی ارزش رانشان داده است . بکارگیری روش مهندسی ارزش دراجزای مختلف طرح ملی گاوشان شامل : تغییر طرح فرازبند ، بازنگری سیلاب ها وتدقیق طرح سرریز ، بازنگری وتدقیق طرح پوشش جداره داخلی تونل انتقال باعث گردید تا حدود 38400 میلیون ریال در طرح صرقه جویی گردد.


کلیدواژه‌ها:

مهندسی ارزش - طرح ملی گاوشان - فرازبند - سرریز - تونل انتقال


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


فرجی آزاد, امیر، ۱۳۷۹، کاربرد روش مهندسی ارزش در طراحی سد و تونل انتقال آب گاوشان، چهارمین کنفرانس سد‌سازی ایران، تهران


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (فرجی آزاد, امیر، ۱۳۷۹)
برای بار دوم به بعد: (فرجی آزاد، ۱۳۷۹)مطالب دیگر:
📝پرسشنامه ابراز وجود برای جوانان asa لی و همکاران 1975📝بررسی فرآیند خط تولید و انبارداری کاشی در کارخانه📝بررسی اصول طراحی و ساخت مراکز خرید با تاکید بر مراکز تجاری و پاساژ📝ضوابط و استانداردهای معماری مربوط به پاركینگها📝مطالعات فنی و ارزیابی هزینه بسته بندی کالا📝مهارت ارتباط غیر کلامی در محیط کار📝شركت‌های دانش‌بنیان ایده‌ای نو برای كسب و كار‌های دانش‌بنیان📝جزوه آموزشی افزایش بهره وری و کارایی کارکنان📝تعاریف و مفاهیم کارآفرین - کارآفرینان📝تاثیر تلاش در موفقیت📝از هوش هیجانی تا موفقیت📝76سخن ارزشمند درباره موفقیت از بزرگان📝اثر اضطرار در قراردادها و ایقاعات با بررسی مصداقهای مورد تردید📝بررسی غرر در بیع داخلى و بر اساس حقوق اسلامى و قانون مدنى ایران📝اهل بیت در قرآن با توجه به آیه تطهیر📝بررسی غرر و موارد آن را در كنوانسیون بیع بین المللى كالا📝بررسی قانونی و حقوقی قاعده غرر با توجه به منابع و مبانی آن📝مبانى فقهى - حقوقى مسئولیت مدنى و تاثیر اضطرار بر آن📝بررسی مقایسه ای اکراه با موارد مشابه آن📝بررسی تاثیرات نانوفناوری در عملیات اکتشاف مخازن نفتی و گازی و مزایای آن در مقابل روشهای سنتی📝کاربرد تکنولوژی نانو در مدیریت مخازن نفت و گاز📝نقش نانو تکنولوژی در زمینه بهبود خواص تجهیزات صنایع بالادستی نفت و گاز📝کاربرد نانوفناوری در بهبود سیمان و سیال حفاری📝کاربرد فناوری نانو در تولید و استخراج نفت و گاز📝کاربرد نانو تکنولوژی در ازدیاد برداشت نفت و گاز